6 stylowych gadżetów i dodatków dla mężczyzny sukcesu

Redakcja Next.Gazeta.pl
28.02.2017 13:27
A A A
Stylowy mężczyzna

Stylowy mężczyzna (iStock)

Gadżety bywają zazwyczaj albo bardzo praktyczne, albo bardzo stylowe. Rzadko jednak udaje się znaleźć przedmioty, które łączą obie te cechy. Nam to się jednak udało.

Oldschoolowe golenie

Przybory do goleniaPrzybory do golenia Next.Gazeta.pl

Jednym z najlepszych gadżetów, które pozwolą zadbać o styl jest staromodny zestaw do golenia. Klasyczne mydło, pędzel (najlepiej z włosia borsuka) pozwolą uzyskać dobry efekt nawet bez użycia równie stylowej brzytwy. Substancje zawarte w naturalnym mydle zapobiegają podrażnieniu skóry, a przede wszystkim gwarantują komfort, którego nie jest w stanie zapewnić żadna nowoczesna pianka w sprayu.

Etui na koszulę

Etui na koszulęEtui na koszulę Goolge

Świetne rozwiązanie dla tych, którzy chcą być zawsze gotowi dobrze wyglądać. Etui Shirt Shuttle MK3 pozwoli utrzymać złożoną koszulę sposób, który zapewni jej odpowiedni wygląd. Zewnętrzna powłoka etui jest na tyle twarda, by ubranie się nie uszkodziło. Wewnętrzne zabezpieczenia stabilizują jego pozycję

Luksusowe pudełko na cygara

Pudełko na cygaraPudełko na cygara Next.Gazeta.pl

Zwane w branży humidorami mogą wyglądać naprawdę wspaniale. Wydać na nie można każdą kwotę, na rynku obecny jest chociażby produkt Imperiali Geneve z Genewy. Warte milion dolarów pudełko informuje ile cygar znajduje  w środku. Chroni również dostępu do cennych używek - otwarcie możliwe jest po podaniu odpowiedniego kodu. Na szczęście na rynku dostępne są humidory, które nie kosztują fortuny, a i tak prezentują się ciekawie.

Długopis pełen klasy

DługopisDługopis Paul Smith

Wbrew pozorom długopis, którym ludzie sukcesu, biznesmeni czy managerowie, posługują się często, również może być stylowym gadżetem. Jednym z takich produktów jest dzieło brytyjskiego projektanta mody  Paula Smitha, a wyprodukowany w Szwajcarii. Sześciokątny korpus pomalowany jest proszkowo – a to oznacza, że przedmiot jest niezwykle trwały. Do kompletu otrzymamy wytrzymałe, ale niezwykle cienkie etui.

Luksusowe mierzenie czasu

ZegarZegar Next.Gazeta.pl

Zegary potrafią być niezwykle stylowe. Jednymi z tych, które doskonale podkreślają charakter właściciela są zegary biurkowe. Na rynku dostępne są modele, które trzeba indywidualnie wyceniać. Nie trzeba być jednak milionerem, by stać się właścicielem dobrze prezentującego się przedmiotu. Na zdjęciu szwajcarski zegarek Chopard. Kosztuje... niespełna 1000 dolarów.

 

Stylowy schładzacz do piwa

Schładzacz do piwaSchładzacz do piwa Chillsner

Ten gadżet należy trzymać w zamrażarce. Za jego pomocą w prosty i szybki sposób schłodzimy dowolny piwny napój. Wystarczy wsunąć schładzasz do butelki i domknąć zatyczkę. Konstrukcja gadżetu sprawia, że piwo pozostaje zimne i świeże dłużej. Butelkę możemy odstawić – z piwa nie ulotni się gaz i nie zmieni ono tak szybko swojej temperatury.